“YEKINDAR” neveiksmīga spēle zaudējumā pret otro spēcīgāko komandu pasaulē

28/03/2021 09:14
Mareks

Vakar “ESL Pro League Season 13” trešās dienas ietvaros spēles aizvadīja D grupas komandas, starp kurām ir arī latvieša Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. CIS reģiona vienība spēkojās ar “CS:GO” ranga otrajā pozīcijā esošo “Astralis”, piekāpjoties 1-2.

Līdz šai spēlei “Virtus.pro” vēl nebija piedzīvojuši neveiksmi, kamēr “Astralis” pēc negaidītā zaudējuma pirmajā dienā, otrajā spēļu kārtā ar 2-0 pārspēja “Liquid”.

Duelis sākās “Inferno”, kurā krietni labāks sākums padevās latvieša pārstāvētajai vienībai, esot vadībā 8:1. Tomēr atlikušajos sešos puslaika raundos, ļoti veiksmīgi nospēlēja dāņi, pietuvojoties rezultātā līdz 7:8. Kartes otrajā daļā abas komandas cīnījās līdzīgi, tomēr veiksmīgāki bija dāņi, kuri guva panākumu 16:13.

Arī “Train” lielisks sākums padevās “Virtus.pro” spēlētājiem, kuri puslaika beigās atradās vadībā 11:4. Tomēr samainoties pusēm, lai aŗi CIS vienība 12 no 15 raundiem spēja uzstādīt bumbu, pretinieki ļoti veiksmīgi spēja regrupēties, spridzekli atmīnēt un panākt pagarinājumu – 15:15. Papildus aizvadītie raundi izvērtās diez gan dramatiski, jo bija nepieciešami trīs pagarinājumi, lai noskaidrotu, kura komanda kartē būs spēcīgāka. Par to kļuva “YEKINDAR” ar savu vienību, uzvarot ‘Train” 25:23.

“Vertigo” kļuva par spēles noslēdzošo karti. Arī tajā ievads labāks padevās CIS reģiona pārstāvjiem, kuri atradās vadībā 6:2. Tomēr arī trešo reizi “Astralis” spēja atspēlēties, noslēdzot puslaiku 8:7 savā labā. Turpinājumā ranga otrās vietas īpašnieki vairs nebija apturami, zaudējot vien divus raundus un svinot uzvaru kartē 16:9, un visā sērijā 2-1.

Par labāko uzvarētājiem kļuva Luka “gla1ve” Rosanders, kurš tika galā ar 75 pretiniekiem, bet savu dzīvību zaudēja 68 reizes, gūstot reitingu 1.16. Tikmēr vienu no neveiksmīgākajām spēlēm ilgā laika periodā aizvadīja “YEKINDAR”, kuram negatīva nogalināto pretinieku/paša nāvju attiecība, spējot 66 reizes neitralizēt  “Astralis” spēlētājus, bet dueli zaudējot 71 reizi.

Nākamo spēli latvieša pārstāvētā organizācija aizvadīs šodien, kad pulksten 13:00 tiksies ar Zviedrijas “Fnatic”, kuriem turnīrā divas neveiksmes un viens panākums.