“YEKINDAR” aizvada fantastisku spēli pret “Fnatic”

28/03/2021 21:56
Mareks

Šodien “ESL Pro League Season 13” “CS:GO” turnīrā spēli aizvadīja “Virtus.pro” un Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis, kas ar 2-0 pārspēja Zviedrijas “Fnatic”. Latvietis spēlēja ļoti lielu lomu panākuma kaldināšana, reabilitējoties pēc neveiksmīgās iepriekšējās spēles pret “Astralis”.

Spēle sākās “Train” kartē, kurā lielisks sākums padevās “Fnatic” pārstāvjiem, kuri izvirzījās vadībā 5:0. Taču tad “YEKINDAR” pārstāvētā komanda atbildēja ar 10 uzvarētiem raundiem pēc kārtas, puslaikam noslēdzoties 10:5 “Virtus.pro” labā. Otrajā kartes daļā zviedriem neizdevās pietuvoties saviem pretspēlētājiem, kartei noslēdzoties 16:9.

Lai arī otrās kartes sākums nedaudz labāks padevās atkal padevās zviedriem, puslaika gaitā vadību pārņēma “Virtus.pro”, esot labākiem ar rezultātu 9:6. “Dust2” otrajā puslaikā lieliski spēli aizvadīja “YEKINDAR” pārstāvētā komanda, kas svinēja pārliecinošu panākumu kartē 16:8.

Latvietis uzrādīja labāko sniegumu visā spēlē, neitralizējot savus pretiniekus 48 reizes, bet dzīvību zaudējot vien 30 reizes, iegūstot reitingu 1.63. “Fnatic” par labāko kļuva Fredijs “KRIMZ” Johansons, kuram izdevās uzvarēt 26 dueļos, bet mira 35 reizes. “Virtus.pro” jau ir nodrošinājuši vietu izslēgšanas spēlēs.

Nākamo spēli “Virtus.pro” aizvadīs rītvakar, kad 20:00 spēkosies ar “Liquid” spēlētājiem.