“YEKINDAR” atkal spīd, taču “Virtus.pro” grupu turnīru noslēdz ar neveiksmi

29/03/2021 22:57
Mareks

D grupas noslēdzošo dienu “ESL Pro League Season 13” “CS:GO” turnīrā aizvadījusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska “Virtus.pro”, kas ar 0-2 atzina ASV vienības “Liquid” pārākumu. Otro dienu pēc kārtas latvietis rādīja ļoti atzīstamu sniegumu, tomēr pārējās komandas sniegums nebija iepriecinošs. Tikmēr pretinieku rindās fantastisku spēli aizvadīja Džonatans “EliGE” Jablonovskis.

Spēles ievadā kartē “Dust 2” abas vienības nedaudz taustījās, nevienai no vienībām rezultāta starpībā neatraujoties. Puslaiks noslēdzās ar rezultātu 8:7 “Liquid” labā. Otrajā puslaikā amerikāņiem padevās atrāviens, nonākot viena uzvarēta raunda atālumā no panākuma pirmajā kartē. Lai arī latvieša pārstāvētā vienība centās atspēlēties, starpība bija pārāk liela un labāki ar 16:13 izrādījās “Liquid” spēlētāji. Liela loma ASV komandas panākumā “EliGE” sniegumam, kuram savus pretiniekus izdevās neitralizēt 30 reizes, bet savstarpējos dueļus zaudēja vien 16 reizes.

Arī otrās kartes ievadā valdīja saspringta cīņa, šoreiz ar 8:7 labākiem esot CIS reģiona komandai. Tomēr atkal otro puslaiku “Virtus.pro” aizvadīja vāji, ļaujot amerikāņiem panākt mačpunktu. Līdz tā realizācijai ilgi nebija jāgaida un vēlreiz ar 16:13 pārāki bija “Liquid”. Arī “Vertigo” lielisku spēli aizvadīja “EliGE”, kuram 34 nogalināti pretinieki un 20 nāves. Tikmēr zaudētājiem pārliecinoši labākais bija “YEKINDAR” ar 36 nonāvētiem pretspēlētājiem un 21 reizi zaudētu dzīvību. Kopumā spēlē latvietim izdevās uzvarēt 59 dueļus, bet piekāpties nācās 42 reizes, kas deva kopējo reitingu 1.52. Amerikānim “EliGE” 64 reizes izdevās pārspēt “Virtus.pro” spēlētājus, bet 36 reizes zaudēt savu dzīvību.

Abas vienības jau pirms šī mača bija nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs, tomēr pateicoties panākumam “Liquid” grupu turnīru noslēdz otrajā pozīcijā, bet “Virtus.pro” nākas samierināties ar trešo vietu. Šobrīd “ESL Pro League Season 13” līdz piektdienai iestājies pārtraukums, kad turnīrs atsāksies ar “play-off”. “YEKINDAR” vienība savu pirmās kārtas spēli aizvadīs sestdien, kad 20:00 tiksies ar “ENCE”.