“YEKINDAR” “nokautē” “Astralis” un ieved “Virtus.pro” pusfinālā

26/02/2021 23:56

Lielisku sniegumu “CS:GO” turnīra “IEM Katowice 2021” ceturtdaļfinālā demonstrēja latvietis Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis, kurš bija galvenais panākumu kaldinātājs, jo viņa pārstāvētā komanda “Virtus.pro” sasniedza pusfinālu. Ceturtdaļfinālā latvieša komanda ar 2-1 sērijā pārspēja pasaules spēcīgāko vienību “Astralis” no Dānijas, kuri tika uzskatīti par šī pāra galvenajiem favorītiem.

Spēle sākās “Overpass” kartē, kurā lielisks ievads padevās “Virtus.pro” spēlētājiem, iegūstot 7:0 pārsvaru, pirmo puslaiku noslēdzot 11:4 vadībā. Bija manāms, ka titulētā Dānijas vienība nebija gaidījusi tik agresīvu spēli no saviem pretiniekiem, kā arī bija manāmi apjukuši. Otrajā puslaikā “Astralis” nedaudz atguvās un pietuvojās, rezultātam esot 8:11, tomēr “YEKINDAR” un “Virtus.pro” neatdeva iniciatīvu, pirmo karti noslēdzot 16:10.

Otrā kartē “Astralis” vienībai bija nepieciešama uzvara, ja viņi vēlējās cīnīties par dalību turnīra pusfinālā. “Train” sākums viņiem padevās lielisks, tomēr “Virtus.pro” spēlētāji neapjuka un spēja pietuvoties, un pat pārņemt vadību, taču puslaiks beidzās 8:7 Dānijas organizācijas labā. Turpinājumā “Virtus.pro” nespēja uzlauzt dāņu aizsardzības pusi un piedzīvoja zaudējumu 12:16, kas nozīmēja, ka spēlē nepieciešama trešā, izšķirošā karte, lai noskaidrotu, kurai vienībai izdosies iekļūt “IEM Katowice 2021” pusfinālā.

Pēdējā kartē abas komandas turpināja ļoti sīvu spēkošanos, neļaujot pretiniekiem iegūt vērā ņemamu pārsvaru, labākiem puslaikā esot “Astralis”spēlētājiem 8:7. Taču otrajā puslaikā CIS vienība uzņēma citus apgriezienus, un lielisku sniegumu demonstrēja latvietis “YEKINDAR”, kurš pēc viena no uzvarētajiem raundiem ļoti efektīvi atzīmēja komandas panākumu “nokautējot” pretiniekus ar elkoņiem.

Šis raunds uzskatāms par brīdi, kad “Virtus.pro” salauza savus pretspēlētājus un izcīnīja uzvaru 16:11, iekļūstot turnīra pusfinālā. “YEKINDAR” statistiski bija labākais spēlētājs mačā 75 reizes nogalinot savus pretspēlētājus, nomirstot 57 reizes, un gūstot 1.37 reitingu. Pusfināla spēle tiks aizvadīta jau rīt, kad “Virtus.pro” pretim stāsies ASV vienība “Liquid”. Mača sākums paredzēts plkst. 19:30 pēc Latvijas laika.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…