“YEKINDAR” pārstāvētā “Virtus.pro” iekļūst “IEM Katowice 2021” izslēgšanas spēlēs, “broky” un “FaZe” izstājas

22/02/2021 23:05

Ar mainīgām sekmēm “IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīru aizvada latviešu spēlētāju -Mareka “YEKINDAR” Gaļinska un Helvija “broky” Saukanta vienības. “YEKINDAR” komanda “Virtus.pro” pēc neveiksmīga turnīra ievada spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs, bet “FaZe” un “broky” dalību noslēguši, turpinot ieilgušo neveiksmju sēriju.

Savā pirmajā spēlē CIS sastāvs “Virtus.pro” tikās ar Krievijas “Natus Vincere”, kuri tiek uzskatīti par spēcīgāko reģiona komandu, tomēr iepriekšējās divās tikšanās reizēs “Virtus.pro” izrādījās labāki. Spēle sākās ar “YEKINDAR” pārstāvētās organizācijas dominanci, puslaiku esot vadībā 11:4, taču katastrofāla kartes otrā daļa liedza noturēt pārsvaru, nespējot izcīnīt nevienu raundu un piekāpjoties kartē 11:16.

Arī otro karti labāk iesāka “Virtus.pro”, esot vadībā 7:2, bet vēlreiz otro puslaiku lieliski aizvadīja “Natus Vincere” un guva panākumu 16:9 un uzvarēja sērijā 2-0. Arī “Twitter” cilvēki norādīja, cik nevarīgi otrajā puslaikā abās kartēs bijuši “Virtus.pro” spēlētāji

Turpinājumā CIS komanda pārliecinoši tika galā ar “Ninjas In Pyjamas”, “Vitality” un “FURIA” tās uzvarot 2-0 un iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā, kur spēkosies ar pasaules reitinga līdervienību “Astralis”.

Tikmēr otra latvieša “broky” pārstāvētā “FaZe” turnīra ievadā ar 0-2 piekāpās “Liquid”, ko bija spējuši pieveikt iepriekšējās divas reizes. Nākamajā spēlē izdevās pārspēt “OG” spēlētājus, tomēr sekoja zaudējums 1-2 pret “FURIA” un turnīrs tika noslēgts dalītā devītajā/divpadsmitajā vietā. Šis kļuvis par kārtējo turnīru, kurā “FaZe” nespēj demonstrēt sniegumu, kas atbilst organizācijas slavenajam vārdam esporta pasaulē.

“IEM Katowice 2021” atsāksies piektdien un “Virtus.pro” spēle gaidāma pulksten 19:30 pēc Latvijas laika.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…