“YEKINDAR” slikta spēle, tomēr “Virtus.pro” iekļūst finālā

13/12/2020 16:06
Sandžars

Pusfināla spēli “DreamHacks Open December 2020” CS:GO turnīrā aizvadīja Mareka “YEKINDAR” Gaļinska vienība “Virtus.pro”, kura sacentās pret Krievijas komandu “Gambit”. Lai noskaidrotu spēcīgāko komandu, bija nepieciešamas trīs kartes, kurās veiksmīgāka izrādījās CIS reģiona komanda, uzvarot 2-1 un iekļūstot turnīra finālā.

Pirmās kartes izvēles iespēja piederēja “Virtus.pro” komandai, kura izvēlējās spēlēt “Train”. Tomēr kartes izvēle bija neveiksmīga, jo lielisku spēli aizvadīja “Gambit” sastāvs. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 13:2 Krievijas komandas labā. Arī otrais puslaiks neieviesa korekcijas spēlē un pirmā karte noslēdzās 16:6 “Gambit” labā. Lielisku pirmo karti aizvadīja kazahs Abejs “Hobbit” Hasenovs, kura rēķinā 26 nonāvēti pretinieki un 10 nāves.

“Gambit” kartes izvēle krita par labu “Vertigo”. Savas kartes izvēli Krievijas komandai izdevās izmantot visai veiksmīgi, izvirzoties vadībā ar rezultātu 6:2, bet “Virtus.pro” spēja reabilitēties un uzvarēt septiņus raundus pēc kārtas, pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 9:6. Otrajā puslaikā sešu uzvarētu raundu izrāvienu veica “Gambit”, tomēr CIS komanda neapjuka un izcīnīja panākumu oponentu izvēlē ar rezultātu 16:14 un panākot rezultātu 1-1 sērijā.

Lai noskaidrotu komandu, kas iekļūs turnīra finālā, bija nepieciešams izspēlēt “Mirage”. Lielisks pirmais puslaiks padevās “Virtus.pro” spēlētājiem, kuri bez liekām problēmām noslēdza to ar rezultātu 10:5. Otrajā puslaikā komandas pārmaiņus uzvarēja raundus, kas nodrošināja, ka “Virtus.pro” vadība netika pazaudēta un tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 16:10, un sērijā 2-1 CIS reģiona spēlētāju labā. “YEKINDAR” aizvadīja vienu no neveiksmīgākajiem mačiem pēdējā laikā, iegūstot sliktāko statistiku komandā, 44 reizes nogalinot pretiniekus un 56 nomirstot, spēli pabeidzot ar 0.89 reitingu. Tikmēr labākais komandā bija uzbeks Sandžars “SANJI” Kuļevs, kuram 57 nonāvēti pretinieki, 53 reizes miris kā arī ieguva 1.17 reitingu.

Jau šovakar “Virtus.pro” spēkosies “DreamHacks Open December 2020” finālā, kur pretinieki būs komanda “sAw” no Portugāles. Spēles sākums 19:00.