“YEKINDAR” un Krievijas komanda “Virtus.pro” pārtrauc sadarbību

26/05/2022 20:15
Mareks

Krievijas “Counter-Strike: Global Offensive” (CS:GO) komanda “Virtus.pro”, kuru divu gadu garumā pārstāvēja latviešu spēlētājs Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis, ir paziņojusi par sadarbības pārtraukšanu ar latvieti. Tāds pats liktenis piemeklējis arī citu vienības pārstāvi – Timuru “buster” Tuļepovu.

Šis lēmums nav pārsteigums, jo tas ir saistīts ar “Virtus.pro” nepārliecinošo sniegumu kopš Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā un “YEKINDAR” atklātajiem izteikumiem par grūtībām, ar kurām viņam nākas saskarties šī brīža pasaules politiskās situācijas dēļ. “Virtus.pro” ir bijusi viena no daudzām NVS reģiona komandām, kuru tiešā veidā tas ir ietekmējis, piedzīvojot lejupslīdi sasniegtajos rezultātos. Tas ir lielā mērā saistīts ar paaugstināto spiedienu uz “YEKINDAR”, kurš atradās grūtā situācijā, esot no Eiropas valsts, bet pārstāvot Krievijas organizāciju, kurai ir ciešas saites ar Kremli. Pazīmes par latvieša un komandas sadarbības beigšanos bija jūtamas jau ilgāku laiku arī no paša Mareka puses.

Savukārt sadarbības pārtraukšanu ar kazahstānieti “buster” organizācija pamato ar spēlētāja nepieciešamību atrast jaunus izaicinājumus, kamēr pati komanda vēlas meklēt jaunas idejas attiecībā uz savu spēli, acīmredzot vairs neredzot vietu spēlētājam komandas sastāvā. “Virtus.pro” paziņoja, ka ir gatava izskatīt arī maiņas darījumus ar citām komandām, iesaistot abus minētos spēlētājus.

Savās “Virtus.pro” gaitās “YEKINDAR” un “buster” palīdzēja komandai triumfēt “Flashpoint” otrajā sezonā, sasniegt lielo finālu “Intel Extreme Masters” Katovicē 2021. gadā un izslēgšanas spēles “PGL Major” pērn Stokholmā. Mareks pagājušās sezonas noslēgumā izpelnījās arī individuālo atzinību, iekļūstot desmit labāko spēlētāju pulkā “HLTV” vērtējumā.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jonass Korpisalo
27/01/2023 22:50

“Blue Jackets” ceturtajā spēlē pēc kārtas Merzļikinu atstās rezervē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” paziņojusi, ka tās vārtus spēlē pret Vankūveras “Canucks” sargās Jonass Korpisalo. #CBJ going with Joonas Korpisalo again tonight in net at Vancouver….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām