“YEKINDAR” un “Outsiders” zaudē sīvā cīņā, nonākot soļa attālumā no izstāšanās

19/04/2022 18:16
Nokopēts
Mareks

Latviešu “Counter-Strike: Global Offensive” (CS:GO) spēlētāja Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Outsiders” vienība vakardien piedzīvoja zaudējumu pret “MOUZ” ar rezultātu 16:12. Tā bija komandas otrā sakāve trīs aizvadītajos mačos “PGL Major Antwerp 2022: European RMR A” sacensībās. Jāpiebilst, ka “YEKINDAR” pārstāvētā “Virtus.pro” komanda kopš marta sākuma ir spiesta spēlēt ar citu nosaukumu – “Outsiders”, jo viena no pasaules vadošajām esporta organizācijām un turnīru rīkotājām “Esports League” (ESL) liedza komandas dalību tās rīkotajos turnīros, izmantojot oriģinālo nosaukumu. Iemesls tam ir saikne ar Krieviju un sankcijām pakļautajiem Krievijas uzņēmumiem.

“Outsiders” un “MOUZ” duelis norisinājās “Inferno” kartē. Mača pirmajā nogrieznī iezīmējās komandu līdzvērtīgā cīņa. “MOUZ”, spēlējot teroristu pusē bija priekšā vien par raunda tiesu, rezultātam esot 8:7. Spēlētāju individuālo rādītāju tabulā neliels pārsvars bija “Outsiders” labā, spējot gūt lielāku “killu” daudzumu. “YEKINDAR” šajā jomā ar 13 “killiem” bija otrais labākais gan savā vienībā, gan visā serverī, atpaliekot vien no sava komandas biedra Alekseja “Quikert” Golubeva, kurš spēja iznīcināt pretiniekus 14 reizes. Tāpat latvietis spēja izcelties ar skaistu un svarīgu epizodi 12. raundā, veikli nošaujot visus četrus atlikušos pretiniekus ar M4A1 ieroci.

Otrajā puslaikā gan prasmīgāku sniegumu aizsardzībā spēja nodemonstrēt “MOUZ” spēlētāji. Latvieša pārstāvētajai komandai neizdevās rast iespējas uzvarai izšķirošajos raundos un veikt nozīmīgākas pretinieku likvidācijas, lai pavērtu vieglāku ceļu triumfam vairākos raundos. Uzbrukumā “YEKINDAR” pieticīgs sniegums ar četriem “killiem”, kamēr “MOUZ” sastāvā lielu ieguldījumu deva lietuvietis Aurimas “Bymas” Pipiras. Viņš sakrāja 12 “killus”, kas bija labākais rādītājs starp abām komandām. Par dueļa vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Kristofers “dexter” Nongs, kurš bija labākais tādos rādītajos, kā “killi” – 21 un pretiniekiem izdarītais bojājums – 76,9. Plašāka mača statistika redzama ŠEIT.

“MOUZ” uzvara dod komandai iespēju turpināt dalību turnīra augstākā zarā, savukārt latvieša vienībai nākošais mačs būs par izdzīvošanu šo sacensību ietvaros. “Outsiders” šovakar pulkstens 19:30 tiksies ar “Dignitas”. Turnīra gaitai iespējams sekot līdzi “PGL” “Twitch” kanālā. Sīkāka informācija par turnīru un tā norisi pieejama ŠEIT.

 

 

 

 

 

TOP notikumi
1
X
2
3.1
3.4
2.15
5
4.4
1.55
19.07
4
3.75
1.65
1.49
4.6
5.5
1.19
7.5
11.5
1.3
-
3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām