“YEKINDAR” un “Virtus.pro” kapitulē pirmajā “ESL Pro League” duelī

22/08/2021 18:05
Nokopēts

“Virtus.pro” ar latviešu spēlētāju “YEKINDAR” sastāvā vakardien piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2 savā “Esports League” (ESL) “Pro League” atklāšanas mačā pret Eiropas komandu “OG”. Latvieša pārstāvētajai komandai pacīnīties par uzvaru liedza pretinieku spēlētāja “niko” un “AWP” speciālista “mantuu” lieliskais sniegums.

Kā vienu no panākumu atslēgām pēcspēles intervijā “mantuu” minēja tieši “YEKINDAR” apturēšanu teroristu pusē: “Mēs gaidījām katru viņa agresīvo “peak” mēģinājumu. Ja izdodas neitralizēt “YEKINDAR”, spēle kļūst ievērojami vieglāka”. Šie komentāri, šķiet, izcēla “Virtus.pro” nepārliecinošos deviņus raundus, spēlējot teroristu pusē abās kartēs.

Sērija sākās ar “OG” izvēli par labu “Mirage” kartei. “Virtus.pro” nespēja pretoties “OG” spēcīgajam sākumam, uzvarot pistoļu raundu teroristu pusē un vēlāk panākot 3:0 vadību. “Virtus.pro” ieguva dažus raundus sev, taču nespēja apturēt nonākšanu iedzinējos ar 3:7. Pārsvarā “Virtus.pro” iegāza pārāk lielas teritorijas atdošana pretiniekiem un grūtības ar “saitu” atgūšanu. “OG” spēlētāji sāka iesilt, kad nokārtoja uzvaru “half buy” raundā un pēctam sakrāja vēl trīs raundus pēc kārtas, visbeidzot noslēdzot pirmo puslaiku ar rezultātu 8:7 savā labā.

“Virtus.pro” nonākot teroristu pusē, rezultāts tapa neizšķirts 10:10. Tobrīd veiksmīgāk iniciatīvu pārņēma “OG”, īpaši “mantuu”, kurš bieži bija sekmīgs “entry” dueļos un izšķirošajos momentos. Turpinājumā “Virtus.pro” arī īsti nespēja neko likt pretī, šim mačam beidzoties ar 16:11 “OG” labā.

Ja “Virtus.pro” pavisam noteikti cerēja atspēlēties sevis izvēlētajā “Dust II” kartē diemžēl viņiem nācās piedzīvot smagu vilšanos. NVS reģiona komanda nespēja iekustināt savu spēli esot teroristu pusē, nonākot iedzinējos ar 2:9 un vairākas reizes izgāžoties B punkta ieņemšanā. Pretinieku komandas pārstāvji “niko” un “valde” B punktā bija neapturami, kad viņiem izdevās noslēgt puslaiku ar virs 100 vienībām esošu vidēji izdarītā bojājuma rādītāju raundā. Galu galā vismaz dažus raundus kopīgiem spēkiem “Virtus.pro” komandai izdevās atspēlēt, panākot rezultātu 5:10.

Diemžēl otrā puslaika ievadā zaudējot pistoļu raundā, “Virtus.pro” padarīja šo uzvaras misiju gandrīz neiespējamu. “OG” spēlētājs “flameZ” demonstrēja neticami iespaidīgu sniegumu, atrodot iespējas teroristu pusē. Par nelaimi “YEKINDAR” un “Virtus.pro” komandai, “OG” jau tā lielisko sniegumu vēl pastiprināja “mantuu” izcilība izšķirošā viens pret divi situācijā, kas ļāva viņiem panākt rezultātu 13:6 un vēlāk gūt vieglu uzvaru ar rezultātu 16:6.

“YEKINDAR” bija pārliecinošs līderis un labākais savā komandā tādos rādītajos, kā “K/D Ratio” – 0,87 un vidējais bojājums raundā – 78,4. Lai nu kā, šis bija tikai pirmais mačš šajā “ESL Pro League” sezonā un jācer, ka “YEKINDAR” ar “Virtus.pro” spēs no šī neizteiksmīgā zaudējuma atgūties un apliecināt savu statusu jau nākošajā mačā, kas gaidāms pret “forze” vienību, kura savā pirmajā mačā vinnēja “Complexity” komandu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
3.5
3.4
2.1
1.53
4.1
6.25
2.85
3.1
2.6
1.53
3.75
5.75
2.9
3.3
2.4
1.9
3.6
3.9
1.36
4.33
7
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām