“Young Boys” izcīna pirmo punktu, “Bayern” droša uzvara Atēnās

23/10/2018 22:00

UEFA Čempionu līgas trešās spēļu kārtas ievadmačos Bernes “Young Boys” izcīnīja smagu punktu (1:1) pret spēcīgo “Valencia” no Spānijas, kamēr Minhenes “Bayern” neatstāja daudz cerību Atēnu AEK (2:0).

Valensijas vienībai šajā mačā bija vitāli svarīgi iegūt visus trīs punktus, lai sekmīgi turpinātu cīņu par iekļūšanu H grupas pirmo divu spēcīgāko komandu skaitā. Pirmajā puslaikā viss ritēja tiešu uz to, jo 26. minūtē beļģis Mičs Batšuaji atslēdza Bernes kluba vārtus – 1:0.

Tomēr turpinājumā sasparojās mājinieki, otrā puslaika sākumā nopelnot iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu. To sekmīgi realizēja Žiljems Horo (1:1). Tas deva papildus iedvesmu doties pēc uzvaras, kas mājiniekiem galu galā gandrīz arī izdevās.

Tomēr “Young Boys” beigu beigās neizdevās pārvērst rezultātā milzīgo pārsvaru (14:2), kāds šai komandai bija sitienos uz vārtu pusi otrajā puslaikā, rezultātam paliekot nemainīgam 1:1.

“Valencia” šobrīd ir divi, kamēr “Young Boys” – viens punkts. H grupas līderiem Turīnas “Juventus” ir seši, bet Mančestras “United” – četri punkti.

Savukārt E grupas agrajā duelī septīto punktu trīs spēlēs nodrošināja Minhenes “Bayern”, viesos ar 2:0 uzveicot pastarīti Atēnu AEK. Vārtus 61. un 63. minūtēs guva attiecīgi Havi Martiness un Roberts Levandovskis.

Otrajā vietā esošajai Amsterdamas “Ajax” ir četri, kamēr Lisabonas “Benfica” – trīs punkti.