“Young Boys” neticamā cīņā pēdējās sekundēs izrauj uzvaru pret Ronaldu un “United”

14/09/2021 21:42
Bernes

Šodien UEFA Čempionu līgas grupu turnīru ar pārsteiguu uzsāka Šveices klubs Bernes “Young Boys”, kas ar rezultātu 2:1 (0:1) savā laukumā apspēlēja Anglijas grandu Mančestras “United”, uzvaru izraujot pašā mača izskaņā.

“United” rindās rezultātu 13. minūtē atklāja Krištianu Ronaldu, kurš guva trešos vārtus otrajā spēlē Mančestras sastāvā. Tomēr Anglijas klubs 35. minūtē palika mazākumā, kad Ārons Van Bisaka brutāli ielidoja kājās pretinieku futbolistam un saņēma sarkano kartīti.

“Young Boys” sajuta asins garšu un devās uzbrukumos. Spēles 66. minūtē tas vainagojās ar golu, kad no tuvas distances 1:1 panāca Nikolass Ngamaleu. Bernieši turpināja aktīvi uzbrukt un dominēt spēlē, vairākiem mēģinājumiem vainagojoties ar golu pēdējās sekundēs, kad vārtus pēc ļoti rupjas Džeses Lingārda kļūdas guva Džordans Sibeču. Anglis deva vieglprātīgu piespēli vārtsargam, kuru pārtvēra Sibeču, viņam savu iespēju neizšķērdējot.

“Young Boys” šajā mačā piederēja lielāka bumbas kontrole (54% – 46%), kā arī Šveices klubs pilnībā dominēja sitienos vārtu virzienā (19 – 2). Rāmī gan lidoja piecas bumbas, kamēr Mančestrai abi sitiena bija vārtu četrstūrī. “Young Boys” izdarīja 450 piespēles, kamēr Anglijas klubs – 410.

Šovakar neilgi pirms plkst. 22:00 pēc Latvijas laika Čempionu līgas spēles uzsāka virkne citu klubu. Centrālā cīņa notiek Barselonā, kur mājiniece “Barcelona” uzņem Minhenes “Bayern”.