Zabusovam un Buncim goli Slovākijas “play-off”, Bukartam “sausais” zaudējums Čehijā

18/03/2023 23:07
Patriks Zabusovs

Slovākija

Slovākijas čempionāta 1/4 finālā ar vārtu guvumiem izcēlās latviešu uzbrucēji Patriks Zabusovs un Filips Buncis. Zabusovs ar savu precīzo metienu palīdzēja Mihalovces “Dukla” ar 3:2 pieveikt Bratislavas “Slovan”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1. 21 gadu vecais uzbrucējs komandas otros vārtus guva 99 sekundes pirms pamatlaika beigām. Cits Mihalovcē spēlējošais latvietis Kristaps Bazevičs palika bez rezultativitātes punktiem, bet Vitālijs Pavlovs mačā nepiedalījās.

Tikmēr Bunča pārstāvētā “Nitra” ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās “Kosice”. Buncis otrā perioda izskaņā guva “Nitra” otros vārtus, tostarp to paveicot skaitliskajā mazākumā. “Nitra” sērijā nonākusi iedzinējos ar 0-2.

Čehija

Neveiksmi Čehijas ekstralīgas 1/4 finālā piedzīvoja Roberts Bukarts un Vītkovices “Ridera”, kas ar 0:3 piekāpās Brno “Kometa”. Bukarts nepilnās 17 minūtēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, taču spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts (1-1).

Zviedrija

Zviedrijas pēc spēka otrās jeb “Allsvenskan” līgas 1/4 finālu neveiksmīgi iesāka “Sodertalje”, kas ar 2:4 atzina “Mora” pārākumu. Sēderteljes vienības rindās latviešu uzbrucējs Georgs Golovkovs, kurš šajā mačā bija kapteiņa asistents, palika bez punktiem.

Šveice

Cīņā ar palikšanu Šveices augstākajā līgā (NL) zaudējumu piedzīvoja Langnavas “Tigers”, ar 1:3 piekāpjoties “Ajoie”. Sērijā līdz četrām uzvarām “Tigers” gan joprojām saglabājusi vadību ar 2-1. Latviešu uzbrucēji Oskars Lapinskis un Haralds Egle palika ārpus Langnavas vienības pieteikuma un mačā nepiedalījās.