Žagara “Joventut” pēdējās sekundēs zaudē ULEB Eirokausa spēlē

04/02/2020 23:21

Latviešu basketbolista Artūra Žagara pārstāvētā Badalonas “Joventut” komanda otrdien cieta zaudējumu ULEB Eirokausa otrā posma piektajā spēlē

Badalonas vienība H grupas spēlē divu Spānijas līgas komandu duelī viesos ar rezultātu 89:90 (26:24, 22:23, 19:21, 22:22) piekāpās Andoras “Morabanc”.

Uzvaras grozu divas sekundes pirms finālsvilpes guva Kevins Hanna, kurš ar precīzu tālmetienu panāca 90:89 mājinieku labā. Neveiksme latvieša pārstāvētajai komandai pamatīgi sarežģīja iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Žagars laukumā pavadīja astoņas minūtes un vienu sekundi, šajā laikā netrāpot visus trīs divpunktu metienus. Viņš arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi.

Viesiem ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Klemens Prepeličs.

“Joventut” vienībai otrajā posmā piecās spēlēs ir divas uzvaras, kas dod trešo vietu grupā.

ULEB Eirokausā 24 komandas bija sadalītas četrās grupās, bet otro posmu sasniedza katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.