Žagara klubam trešais zaudējums pēc kārtas Spānijas čempionātā

06/10/2019 00:36

Latvijas basketbolists Artūrs Žagars sestdien iemeta trīs punktus, un viņa pārstāvētā Badalonas “Joventut” piedzīvoja trešo zaudējumu trijās spēlēs Spānijas augstākās līgas (ACB) mačā.

“Joventut” savā laukumā ar rezultātu 74:82 (19:23, 18:15, 26:17, 11:27) piekāpās Burgosas “San Pablo” komandai.

Pirmajā ceturtdaļā 19:9 pārsvaru ieguva viesi. Otrajā ceturtdaļā mājinieki atspēlējās un pat izvirzījās vadībā ar 34:29. Trešā ceturtdaļa sākumā noritēja ar mainīgām sekmēm, bet beigās 63:55 pārsvaru panāca “Joventut”. Pēdējās ceturtdaļas sākumā viesi guva desmit punktus pēc kārtas, un lielākais, ko spēja Badalonas basketbolisti, bija vēl reizi panāktais neizšķirts 65:65.

Žagars šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā grozā raidīja vienu no četriem trīspunktu metieniem, bet garām meta vienīgo izpildīto divpunktu metienu. Šajā laikā Latvijas basketbolists pieļāva arī trīs kļūdas.

Badalonas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Pēc trim spēlēm Spānijas čempionātā “Joventut” bez uzvarām ieņem pēdējo 18.vietu. Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” ar diviem panākumiem divos mačos ieņem trešo vietu.