Žagara klubam uzvara ULEB Eirokausa mačā

28/10/2020 20:29
Badalonas

Latviešu basketbolista Artūra Žagara pārstāvētā Spānijas komanda Badalonas “Joventut” trešdien izcīnīja uzvaru arī piektajā ULEB Eirokausa sezonas spēlē.

“Joventut” A grupas duelī viesos ar rezultātu 93:91 (14:15, 19:19, 23:17, 26:31, 11:9) pagarinājumā pārspēja Kazaņas “Unics” komandu.

Žagars bija pieteikumā, bet pirms spēles sākuma klubs paziņoja, ka viņš izjūtot diskomfortu jostas muskulī un trešdien laukumā nedosies.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Vladimīrs Brodzianskis, kurš divas sekundes pirms pagarinājuma beigām iemeta uzvaru nesošo metienu. Mājiniekiem ar 23 punktiem atzīmējās Džordans Morgans.

“Joventut” ir vienīgā no A apakšgrupas komandām, kas uzvarējusi sezonas pirmajos piecos dueļos.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras “Top16” kārtas apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.

Iepriekšējā sezonā turnīrs tika pārtraukts pirms ceturtdaļfināla izspēles un čempioni netika noskaidroti.