Žagara pārstāvētā “Joventut” turpina uzvaru sēriju ULEB Eirokausā

14/10/2020 21:09
Badalonas Joventut

Latviešu basketbolista Artūra Žagara pārstāvētā Spānijas komanda Badalonas “Joventut” trešdien svinēja uzvaru arī trešajā ULEB Eirokausa sezonas spēlē.

“Joventut” A grupas trešajā mačā viesos ar 91:72 (28:16, 22:24, 25:17, 16:15) pārspēja Turcijas vienību “Bahčešehir Koleji”.

Žagars laukumā pavadīja minūti un 55  sekundes, kuru laikā izpildīja divus neprecīzus trīspunktu metienu, vienu reizi izprovocēja noteikumu pārkāpumu un spēli beidza ar lietderības koeficientu mīnus viens.

“Joventut” komandā rezultatīvākais ar 21 punktu un astoņām atlēkušajām bumbām bija Ante Tomičs, bet 13 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Nenadan Dimitrijevičam. Mājiniekiem 14 punktus guva Eriks Grīns.

“Joventut” ir vienīgā no A apakšgrupas komandām, kas uzvarējusi sezonas pirmajos trīs mačos.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras “Top16” kārtas apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.

Iepriekšējā sezonā turnīrs tika pārtraukts pirms ceturtdaļfināla izspēles un čempioni netika noskaidroti.