Žagaram rezultatīvs sniegums zaudējumā, Šmitam panākums pār Mālmani

26/01/2020 00:05

Latviešu basketbolists Artūrs Žagars sestdien guva septiņus punktus, taču Badalonas “Joventut” komanda piedzīvoja zaudējumu Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē, kamēr Rolands Šmits ar četriem punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām sekmēja “Barcelona” panākumu savā laukumā.

Badalonas komanda savās mājās ar rezultātu 72:93 (19:22, 22:21, 18:30, 13:20) atzina Saragosas “Basket” pārākumu.

Žagars šajā duelī laukumā pavadīja 21 minūti un 32 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus, realizējot divus no septiņiem divpunktu metieniem un vienu no trim tālmetieniem.

Viņa kontā arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, pa trim kļūdām un personiskajām piezīmēm, izprovocētas divas piezīmes un efektivitātes koeficients mīnus divi.

Mājiniekiem ar 24 punktiem izcēlās Klemens Prepeličs, bet viesu rindās 29 punkti astoņas atlēkušās bumbas bija Nemanjam Radovičam.

Divu latviešu basketbolistu pārstāvēto klubu mačā Seviljas “Coosur Real Betis” rindās rezervē palika Rinalds Mālmanis, Seviljas vienībai izbraukumā ar 59:77 (15:21, 16:13, 11:13, 17:30) piekāpās Rolanda Šmita pārstāvētajai “Barcelona”.

Šmits 17 minūtēs un desmit sekundēs laukumā guva četrus punktus, realizējot abus divpunktu metienus, bet garām grozam raidot trīs tālmetienus.

Viņa kontā arī septiņas atlēkušo bumbas, šajā rādītājā dalot līdera godu Barselonas vienībā. vēl viņam arī trīs rezultatīvas piespēles, pa divām pārķertām bumbām un kļūdām, kā arī lietderības koeficients 11.

Rezultatīvākais Barselonas kluba rindās ar 17 punktiem bija Kails Kurics, bet viesiem pa 16 punktiem guva Demitriass Kangers un Entonijs Sloters.

Barselonas komanda ar 15 uzvarām 19 spēlēs turnīra tabulā ir pirmā, Badalonas vienība ar astoņiem panākumiem ir 13. vietā, bet Seviljas basketbolisti ar piecām uzvarām ieņem 16.pozīciju starp 18 klubiem.