“Žagariņš – rezultatīvākais hokejists” – plašu uzmanību “X” vietnē izpelnās dalībnieces kļūda VIP šovā

04/03/2024 23:07
Nokopēts
Artūrs Žagars

Plašu uzmanību “X” vietnē izpelnījusies “VIP” šova dalībnieces kļūda, atbildot uz jautājumu par sportu.

Uz jautājumu par Latvijas hokeja izlases rezultatīvāko spēlētāju aizvadītajā pasaules čempionātā sekoja atbilde “Artūrs Žagariņš”, vēlāk tā tika precizēta uz “Artūrs Žagars”.

“Nevienu nevēlos kaunināt, bet šovakar VIP viesu sniegums ir bēdīgākais, ko esmu redzējis šova vēsturē,” raksta Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs.

“Jums ir bijis tā, ka sajaucaties, nu pilnīgi un galīgi? Un arī čomi peld līdzi,” raksta lietotājs “anjo_lv”.

“Bet kurš no jums nav dzirdējis par lielisko Latvijas hokejistu Artūru Žagariņu?” ironiski jautā satura veidotājs Rihards Gromuls.

“Par sportu vispār nav obligāti interesēties, nu tā, ka nemaz, BET… ir notikumi un personāži, kas ir jāzina, kaut vai tāpēc, lai būtu vienā laikā un telpā ar apkārt notiekošo,” raksta Juris Miņins.

“Šis nav F-1, bet nu Žagars jau būtu jāatpazīst no hokejista gan, kaut vai neseko līdzi sportam,” pārliecināta lietotāja “laurinshh3”.

Diskusijā iesaistījies arī Latvijas hokeja federācijas (LHF) profils. “Lūdzu padalāties ar meitenes kontaktiem. Aizvedīsim pavasarī uz hokeja spēli un iepazīstināsim ar Žagatiņu.”

Tikmēr Agris Suveizda atgādina, ka Žagars nemaz nebija rezultatīvākais basketbola izlases sastāvā Pasaules kausā, un pat nebija trijniekā.

TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.61
3.7
4.33
2.9
3.1
2.45
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām