Žagars atklāj, kad viņš varētu atgriezties laukumā

26/03/2024 13:42
Nokopēts
Artūrs Žagars

Latvijas basketbolists Artūrs Žagars sarunā ar Lietuvas basketbola līgas (LKL) kluba Viļņas “Wolves” preses dienestu atklājis, kad viņš varētu atgriezties laukumā.

“Wolves” ar bilanci 15-8 LKL turnīra tabulā ieņem trešo vietu, neskatoties uz to, ka jau sezonas sākumā komanda palika bez viena no potenciālajiem līderiem Žagara. Jāatgādina, ka fenomenālu Pasaules kausu Latvijas izlases sastāvā aizvadījušais saspēles vadītājs, kurš šosezon no Stambulas “Fenerbahce” tika izīrēts uz “Wolves”, Lietuvas kluba sastāvā paspēja aizvadīt piecas spēles, pirms viņš iedzīvojās ceļgala iekšējo sānu saišu plīsumā.

Tika prognozēts, ka atlabšana no traumas ilgs vismaz piecus mēnešus. Rehabilitāciju Žagars uzsāka Stambulā, bet, tuvojoties potenciālajam atgriešanās brīdim, Žagars jau kopš februāra beigām treniņprocesu turpina Viļņā.

“Jo tuvāk esmu basketbola spēlēšanai, jo laiks iet lēnāk,” izteicās Žagars. “Šobrīd strādāju ar fizioterapeitiem un treneriem laukumā. Redzēsim, kā tas attīstīsies. Protams, ka vēlos atgriezties laukumā, cik ātri vien iespējams, tāpēc esmu pateicīgs apkārtējiem cilvēkiem, kuri mani nedaudz piebremzē.”

“Grūti pateikt konkrētu datumu, kurā atgriezīšos laukumā, bet, ja viss notiks tādā virzienā kā šobrīd, tad varbūt aprīļa vidū vai beigās. Tas viss ir atkarīgs no tā, kā reaģēs ceļgals. Pašlaik darbojamies augstā intensitātē un viss ir kārtībā. Ceru, ka drīz būšu atpakaļ,” atzina basketbolists.

Izlase būs vasarā un, protams, ka domāju par to. Bet galvenais uzdevums šobrīd ir būt atpakaļ “Wolves” komandā varbūt jau pirms izslēgšanas spēlēm,” atklāja Žagars. “Atgūt ritmu pirms “play-off” un vispirms palīdzēt šai komandai.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.33
-
2.85
3.6
-
1.22
3.75
-
1.2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām