Žagars: Šī ir viena no svarīgākajām spēlēm, kāda manā karjerā ir bijusi

07/07/2024 12:45
Nokopēts
Artūrs Žagars

Latvijas basketbola izlases spēlētājs Artūrs Žagars pēc aizvadītā pirmsspēles treniņa sarunā ar “Sportazinas.com” un citiem medijiem atzina, ka gaidāmais Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas fināls pret Brazīliju būs viens no svarīgākajiem mačiem viņa karjerā.

“Varbūt nesanāca pagulēt tik daudz, cik gribējās, bet medicīnas personāls izdarīja visu iespējamo, lai mums ir laba atjaunošanās,” par gatavību otrajai spēlei divās dienās izteicās Žagars. Tāpat saspēles vadītājs apstiprināja, ka finālu neizlaidīs un šoreiz piedalīsies otrajā spēlē divās dienās.

Tāpat Žagars norādīja, ka tāpat kā pusfinālā svarīgs būs spēles sākums. “Domāju, ka tas kā iesākām spēli [pret Kamerūnu] iedeva to pamatu. Pēc tam visi, kas nāca uz laukuma bija ar tādu pašu enerģiju un atdevi. Vienalga, kurš iesāks spēli, galvenais to izdarīt ar enerģiju.”

“Pagājušā gada spēle [Pasaules kausā] mums bija laba, sanāca uzvarēt ar lielu pārsvaru. Mēs dabūjām Kaboklu piezīmju normā, viņam sanāca mazāks spēles laiks, jo bija piezīmju problēmas. Domāju, ka arī šoreiz būs jābūt agresīvam pret viņu un visiem pārējiem. Pats būtiskākais ir nepazaudēt spēles stilu, jo šādā stilā mēs spēlējam jau vairākus gadus,” izteicās basketbolists.

Domāju, ka šī noteikti ir viena no svarīgākajām spēlēm, kāda manā karjerā ir bijusi,” atklāja Žagars. “Ir patīkams satraukums un uz laukuma atdošu visu, ko varēšu.” Saspēles vadītājs arī norādīja uz lietām, kas šovakar izšķirs spēles likteni. “Domāju, ka spēles likteni izšķirs tas, kurš vairāk gribēs un noteikti būs ne tikai basketbola elementi uz laukuma, bet, protams, arī mentālais duelis gan individuāli pret savu pretspēlētāju, gan komandai pret komandu. Būs līdzīgi kā vakar, kad abas izlases cīnās par katru centimetru.”

Tā diena ir klāt – Latvijas izlase aizvadīs izšķirošo spēli par ceļazīmi uz Parīzi

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.49
4.57
6.23
1.57
4.2
5.5
1.45
4.66
6.73
1.35
5.42
7.75
2.95
3.1
2.5
2.3
3.7
2.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām