Žagars ULEB Eirokausa sezonu sāk ar uzvaru

01/10/2020 00:03
Badalonas Joventut

Latviešu basketbolista Artūra Žagara pārstāvētā Spānijas komanda Badalonas “Joventut” trešdien ar uzvaru sāka jauno ULEB Eirokausa sezonu.

“Joventut” pamatturnīrā A grupas pirmajā spēlē mājās ar rezultātu 85:82 (21:17, 19:31, 21:23, 24:11) pārspēja Serbijas klubu Belgradas “Partizan”.

Žagars laukumā pavadīja piecas minūtes un 57 sekundes, kuru laikā netrāpīja savu vienīgo tālmetienu, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Pau Ribass, bet pretiniekiem 15 punktus guva Rešons Tomass.

Bez šīm divām komandām A apakšgrupā spēlēs arī “JL Bourg” (Francija), Kazaņas “Unics” (Krievija), Venēcijas “Umana Reyer” (Krievija) un Stambulas “Bahčešehir Koleji” (Turcija).

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras “Top16” kārtas apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.

Iepriekšējā sezonā turnīrs tika pārtraukts pirms ceturtdaļfināla izspēles un čempioni netika noskaidroti.