Zagrebas “Dinamo” neizslēdz iespēju, ka klubā varētu atgriezties Modričs

16/09/2023 14:43
Nokopēts
Luka Modričs

Horvātijas futbola līgas čempionvienība Zagrebas “Dinamo” ir ieinteresēta, lai viņas sastāvā savu profesionālo karjeru noslēgtu kluba audzēknis un Spānijas čempionāta granda Madrides “Real” pussargs un leģenda Luka Modričs, sarunā ar medijiem atklājusi Zagrebas kluba prezidente Vlatka Peras.

“Viņa līgums [ar “Real”] ir spēkā līdz vasarai, tāpēc ziemā es viņam, protams, piezvanīšu. Kā “Dinamo” var negribēt atpakaļ Modriču?” uz jautājumu, cik reāli Lukam ir noslēgt karjeru Zagrebā, atbildēja kluba vadītāja. “Nevaru teikt, ka pastāvīgi sazinos ar viņu, bet mēs zinām Modriča ģimenes locekļus.”

“Viņa atgriešanās “Dinamo” pēc karjeras beigām varētu būt loģiska, kāpēc gan ne? ”Dinamo” noteikti darīs visu iespējamo, lai tas notiktu. Redzēsim, vai ar to pietiks,” piebilda Zagebas kluba prezidente.

38 gadus vecais Modričs “Dinamo” spēlēja no 2002. līdz 2008.gadam, šajā laikā ar komandu izcīnot sešas trofejas. Tikmēr Madrides “Real” pussargs vēl joprojām spēlē kopš 2012.gada. Modričs Madridē ir pavadījis 11 sezonas, kuru laikā piecreiz palīdzējis klubam izcīnīt uzvaru Čempionu līgā, kā arī sekmējis vēl septiņas trofeju – četrus Spānijas Superkausus un trīs Spānijas čempionu titulus.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām