“Žalgirim” gaidāmajā sezonā varētu būt rekordliels budžets

Kauņas Žalgiris, sportazinas.com
Kauņas "Žalgiris" | Foto: "Žalgiris" BC

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” 2019./2020. gada sezonas budžets varētu pārsniegt 10 miljonu eiro robežu.

Kā vēsta pazīstamais Lietuvas basketbola apskatnieks Donatas Urbonas, tad “Žalgira” budžets nākamajā sezonā varētu būt aptuveni 11,9 miljonu eiro liels. Tāpat paredzams, ka 8,5 miljoni eiro no budžeta tiks iztērēti spēlētāju algās.

Pērn no biļešu tirdzniecības “Žalgiris” nopelnīja 4,6 miljonus eiro, kas bijusi lielākā ienākumu daļa. Līdz šim Lietuvas klubs jau ir pārdevis 7100 biļešu uz nākamās sezonas ULEB Eirolīgas mačiem.

Aizvadītajā sezonā Kauņas klubs ULEB Eirolīgas regulārajā čempionātā uzrādīja astoto labāko rezultātu, 30 mačos izcīnot 15 uzvaras un piedzīvojot 15 zaudējumus, bet izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā Lietuvas klubs piedzīvoja zaudējumu sērijā līdz trim uzvarām Turcijas vienībai Stambulas “Fenerbahce” ar 1-3. Savukārt vietējā čempionātā “Žalgiris” uzvarēja bez lielām grūtībām. 

Pastāvēšanas vēsturē “Žalgiris” vienu reizi trimufējis ULEB Eirolīgas turnīrā, 21 reizi ir izcīnīta uzvara Lietuvas čempionātā, piecas reizies ir iegūts Lietuvas kauss un tikpat reižu ir uzvarēts Baltijas līgas turnīros. 

Pirms divām sezonām “Žalgiris” pirmo reizi kopš 1999. gada sasniedza Eirolīgas pusfinālu un beigās izcīnīja trešo vietu, mazajā finālā apspēlējot Krievijas grandu Maskavas CSKA. 

Pērns “Žalgira” budžets sasniedza 10,7 miljonus eiro, 7,4 miljonus no tiem veltot spēlētāju algām. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par