Zauerlands: Briedis ir nopietns savos nolūkos, ja Pols mums zvanītu, es sēstos pirmajā lidmašīnā uz Ņujorku

19/01/2022 17:05
Mairis Briedis un Kalle Zauerlands

Latvijas boksera Maira Brieža promouteris Kalle Zauerlands cer, ka Briedis un brits Lorenss Okolijs vasarā varēs aizvadīt savstarpēju cīņu, “Daily Mail” atklāja Zauerlands.

Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) pirmā smagā svara kategorijas čempions Briedis savu titulu lūkos aizstāvēt pavasarī pret austrālieti Džeiju Opetaiju, kamēr Okolijam Starptautiskās Boksa organizācijas (WBO) čempiona josta jāaizstāv februāra beigās pret poli Mihalu Cešļaku. Pēc titulu aizstāvēšanas Briedis un Okolijs varētu tikties aci pret aci.

“Runā, ka mēs neesam izteikuši piedāvājumu. Viss ir vienkārši. Veicam pārrunas ar Ediju [Okolija promouteri Hērnu] jau kādu gadu. Mums teica, ka būs piedāvājums un dabūjām obligāto titula aizstāvēšanu pret Opetaiju. Tas būs kaut kad martā vai aprīlī, bet pēc tam būsim brīvi,” laikraksts citē Zauerlanda teikto. “Mēs aizvadīsim savu nākamo cīņu, viņi – savējo. Mums ir labas attiecības ar Okolija pārstāvjiem un nav nekāda iemesla, lai cīņa netiktu aizvadīta šajā vasarā,” turpina Zauerlands.

Pēdējā laikā Briedis izpelnījies uzmanību un arī kritiku par to, ka cenšas izaicināt uz cīņu “YouTube” amerikāņu zvaigzni Džeiku Polu. Latvijas bokseris pat uztetovējis Polam veltītu vēstījumu. Par viņa izdarībām izteikušies arī Hērns un Okolijs, neatbalstot Brieža veidoto saturu sociālajos tīklos. “Hērns teica, ka tas ir apkaunojoši, bet, ja Pols mums tagad zvanītu, es sēstos pirmajā lidmašīnā uz Ņujorku. Domāju, ka Mairis ir nopietns savos nolūkos, taču diez vai Pols piekritīs. Mans telefons nav zvanījis. Esmu pārliecināts, ka viņš ir sagūglējis Brieža nokautus un divreiz padomās,” stāsta Zauerlands.

Briedis pēc vairāk nekā gada pārtraukuma oktobrī aizvadīja cīņu pret vācieti Arturu Mannu, pretinieku uzveicot trešajā raundā ar tehnisko nokautu. 37 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 29 uzvaras, no kurām 20 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu – Pasaules Boksa supersērijas (WBSS) pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…