Zauerlands: Brieža un Glovacka cīņa būs karš

Mairis Briedis, Sportazinas.com
Mairis Briedis un Kištofs Glovackis. Foto: worldboxingsuperseries.com

Pasaules boksa supersērijas organizators Kalle Zauerlands uzskata, ka gaidāmā pusfināla cīņa starp Mairi Briedi un Kšištofu Glovacki būs karš.

34 gadus vecais Briedis (25-1) šobrīd gatavojas supersērijas pusfināla duelim pret divus gadus jaunāko poli Glovacki (31-1), kas norisināsies “Arēnā Rīga” 15. jūnijā. Tāpat tajā pašā dienā risināsies arī otrs pusfināls starp kubieti Junieru Dortikosu (23-1) un amerikāni Endrjū Tabiti (17-0).

Briedis savā ceturtdaļfinālā uzvarēja Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, savukārt Glovackis pēc punktiem pieveica krievu Maksimu Vlasovu.

“Nevaram sagaidīt, kad uzzināsim finālistus,” sacensību mājaslapā citēts Zauerlands. “Uzskatu, ka ir neiespējami prognozē uzvarētājus pusfinālos, jo cīņas būs eksplozīvas. Pirmā smagā svara tronis ir brīvs un ikvienam no bokserim ir iespēja tajā nokļūt.”

“Briedis noteikti pēc zaudējuma Oleksandram Usikam pagājušajā sezonā ir sajūsmā par iespēju atkal cīnīties par uzvaru, taču viņam pretī stāsies sīkstais kareivis Glovackis, un šī cīņa būs karš,” pauda organizators.

Pērn Briedis apstājās supersērijas pusfinālā, piedzīvojot savu karjeras līdz šim vienīgo zaudējumu Usikam. Tobrīd Briedis zaudēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, kamēr Usiks uzvarēja turnīrā un savā īpašumā ieguva ne tikai WBA un WBC, bet arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) jostas pirmajā smagajā svarā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par