Zauerlands netur solījumu un aicina Okoliju cīnīties ar Briedi Mežaparka estrādē

17/10/2021 17:44

Neskatoties uz to, ka Latvijas boksera Maira Brieža (28-1) promouteris Kalle Zauerlands iepriekš atzina, ka aizvadītā vakara cīņa latvietim bija pēdējā šajā valstī, viņš uzreiz nākamajā dienā aicinājis britu cīkstoni Lorensu Okoliju (17-0) cīnīties tieši Latvijā.

“Lorens, Edij… esiet sveicināti Latvijā! Latvijas kolizejā,” atrodoties Mežaparka estrādē, sacīja Zauerlands, kurš uzrunāja Okoliju un viņa promouteri Ediju Hērnu. “Vietā, kura var būt piepildīta ar desmitiem tūkstošiem līdzjutēju un kur var notikt titulcīņa. Laiks to paveikt!”

Zauerlands vakar “Arēnā Rīga” pēc Brieža uzvaras pret Arturu Mannu kritizēja Latvijas valdību par dažādu ierobežojumu ieviešanu, kas limitē skatītāju esamību arēnā. Attiecīgi uz tā rēķina promouteris nevarēja nopelnīt tik naudas, cik vēlējās, tādēļ bija dusmīgs uz valdību.

Jau nākamajā dienā viņš devās uz Mežaparka estrādi, kuru promouteris noskatījis kā vietu, kur aizvadīt nākamo dueli, neskatoties uz to, ka pirms Brieža un Manna cīņas pauda pārliecību, ka tā būs pēdējā Latvijā. Pirms cīņas cilvēki sociālajos tīklos spekulēja, ka Zauerlands tādējādi mēģinājis veicināt fanu pieplūdumu uz Brieža un Manna cīņu, jo biļešu pārdošanas apjoms nebija tāds, kādu viņš vēlējās. Uz viņa aicinājumu pozitīvi atsaucies Okolijs, kurš raksta, ka par šādām biļešu cenām būtu nepieklājīgi nebraukt uz Latviju.

Atsaucoties uz aģentūras LETA informāciju, 2018. gadā tika īstenota Mežaparka estrādes projekta pirmā kārta, kas sevī ietvēra skatītāju zonas pārbūvi, paplašinot to līdz vismaz 30 000 sēdvietām, ko iespējams transformēt par aptuveni 60 000 stāvvietām. Tā gan ir brīvdabas arēna, kurā nav jumta, taču jau iepriekš pierādījies, ka cīņas brīvā dabā aizvadīt ir iespējams. 2019. gadā duelis ārā notika Saūda Arābijā, kad savā starpā spēkiem mērojās Entonijs Džošua (24-2) un Endijs Ruiss (34-2).

Boksa arēna Saūda Arābijā

Boksa arēna Saūda Arābijā | Foto: “Sporting News”

Mežaparka estrāde

Mežaparka estrāde | Foto: “Reregrupa”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…