Zauerlands slavē Rīgu, Dortikoss aicina Briedi gatavoties “karam”

10/01/2020 13:20

Pasaules boksa supersērijas organizators Kalle Zauerlands atzinīgi izteicies par Latvijas galvaspilsētu Rīgu, nosaucot to par vienu no pasaules boksa galvaspilsētām, bet Maira Brieža (26-1) pretinieks Juniers Dortikoss (24-1) aicinājis latvieti gatavoties “karam”.

Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas fināla cīņa pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kg) starp Mairi Briedi un kubieti Junieru Dortikosu risināsies 21. martā Latvijas galvaspilsētā Rīgā, oficiāli pavēstījuši sacensību organizatori. Vakar izskanēja neoficiāla informācija par to, ka fināls notiks Rīgā, taču šobrīd šī informācija ir oficiāli apstiprināta.

Latvija ir ļoti pateicīga norises vieta boksa mačiem, jo Brieža cīņas allaž bijušas ļoti apmeklētas. Kameru priekšā dueļi “Arēnā Rīga” izskatījušies izcili, jo vienmēr ir bijušas pilnas tribīnes un skaļi līdzjutēji, kas ir pozitīvi organizatoriem no mārketinga viedokļa.

“WBSS fināli ir kaut kas ļoti īpašs un kaut kas maģisks,” norāda turnīra organizators Zauerlands. “Un mēs esam ļoti lepni rīkot mūsu pirmā smagā svara kategorijas finālu vienā no pasaules jaunajām boksa galvaspilsētām. “Arēna Rīga” ir viena no skaļākajām boksa arēnām, un šoreiz fanus sagaida šī sporta svarīgākais notikums – cīņa par Muhameda Ali trofeju.”

“Kā mēs esam pieraduši, tas, kurš beigās virs galvas pacels trofeju, kļūs par šī sporta megazvaigzni un bokseri, kuru vēlēsies pārspēt jebkurš. Gan Briedim, gan Dortikosam ir spēks un prasmes, lai iegūtu šo unikālo statusu,” uzsver Zauerlands.

Iekārojamā trofeja līdz fināla cīņai tiks izstādīta Rīgā un to būs iespējams aplūkot ringa malā cīņas naktī, bet „Diženāko boksa balvu” uzvarētājam pasniegs īpašs viesis. Šis gods iepriekš uzticēts boksa leģendām un Muhameda Ali ģimenes locekļiem.

Briedis un Dortikoss iepriekš guva panākumus supersērijas pusfinālos, iegūstot iespēju iekļūt to bokseru ekskluzīvajā klubā, kuri ieguvuši Ali trofeju. Briedis ceturtdaļfinālā Čikāgā pēc punktiem uzvarēja Noelu Gevoru, bet dramatiskā pusfināla trešajā raundā Rīgā nokautēja Kšištofu Glovacki.

Arī Dortikosam bijuši līdzīgi panākumi – viņš Čikāgā pēc punktiem pārspēja Mateušu Masterņaku, bet Rīgā 10. raundā nokautēja savu amerikāņu oponentu Endrjū Tabiti. Turklāt šo nokautu vairāki mediji atzina par “Gada nokautu”.

“Es ar nepacietību gaidu šo finālu,” norāda boksa supersērijā ar pirmo numuru izliktais Briedis. “Tas ir fantastiski, ka Latvijā tiks rīkots tik svarīgs pasākums. Miljoniem skatītāju visā pasaulē sekos līdzi cīņu naktij “Arēnā Rīga”.”

“Tā būs aizraujoša cīņa, jo man pretī stāsies viens no pasaulē labākajiem pirmā smagā svara kategorijas bokseriem. Likmes ir ļoti augstas, un mēs abi vēlamies tikai vienu – uzvarēt,” saka Briedis.

Maiami dzīvojošais Dortikoss, kurš sava postošā sitiena spēka dēļ ieguvis iesauku „Dr. Nokauts” un sacensību ietvaros izlikts ar otro numuru, ir pārliecināts par savām iespējām izcīnīt nozīmīgāko boksa trofeju. “Es nevaru sagaidīt atgriešanos Rīgā. Briedi, labāk sagatavojies karam! Mēs sniegsim visiem līdzjutējiem “Arēnā Rīga” un visā pasaulē satriecošu cīņu, kas var kļūt par klasiku.”

„Atnāciet uz cīņu nakti un jūs kārtējo reizi uzzināsiet, kāpēc mani sauc par “Dr. Nokautu”. Uz Muhameda Ali trofejas jau ir iegravēts mans vārds,” pārliecību pauž Dortikoss.

Tāpat kā iepriekšējos Ali trofejas finālos, Rīgā būs iespēja izcīnīt arī žurnāla „Ring” jostu.

Žurnāla „Ring” redaktors Toms Grejs norāda: „WBSS un žurnālam „Ring” ir kopējs mērķis – mēs cenšamies noskaidrot labāko cīkstoni katrā svara kategorijā. Mairis Briedis un Juniers Dortikoss tiksies WBSS pirmā smagā svara kategorijas finālā, un, tā kā Oleksands Usiks pārgājis uz smagsvaru kategoriju, šī cīņa noskaidros šīs jostas ieguvēju 90,7 kilogramu kategorijā. Kārtējo reizi uz likmes tiks likta Ali trofeja un žurnāla „Ring” tituls, un boksa līdzjutējiem būs iespēja baudīt pasaules labāko boksu.”

Biļetes uz Brieža un Dortikosa Pasaules boksa supersērijas fināla cīņu “Arēnā Rīga” drīzumā nonāks tirdzniecībā. Līdzjutēji tiek aicināti pieteikties, lai saņemtu paziņojumus par biļešu tirdzniecības sākšanos, šeit: https://worldboxingsuperseries.com/sign-up-to-wbss/

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….