Zēbolds iekļūst Eiropas BMX frīstaila čempionāta finālā

13/11/2021 22:56
Ernests Zēbolds

Latvija BMX frīstaila sportists Ernests Zēbolds sestdien Maskavā, ieņemot piekto vietu kvalifikācijas sacensībās, iekļuva Eiropas BMX frīstaila čempionāta finālā, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) preses dienests.

Zēbolda sniegums tika novērtēts ar 79,24 punktiem, kas bija tikai par 5,59 punktiem mazāk nekā Horvātijas sportistam Marinam Rantešam, kurš tika novērtēts visaugstāk. Otrais labākais sniegums bija Krievijas sportistam Irekam Rižajevam, bet trešais bija francūzis Entonijs Žažāns,

Kvalifikācijas sacensībās piedalījās 27 sportisti, no kuriem vien 12 bija iespēja kvalificēties finālam svētdien. Kvalifikācijas sacensībās piedalījās arī otrs Latvijas sportists Tomass Grīnbergs, kurš tika novērtēts ar 67,41 punktu un ierindojās 15.vietā.

Pasaules rangā Zēbolds ieņem 18.vietu, bet Grīnbergs ierindojas 39.vietā.

Septembra beigās Zēbolds izcīnīja savu pirmo godalgu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) ranga sacensībās, gūstot trešo vietu “Extreme Barcelona” mačos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām