Zeids: Būtībā esam aizvadījuši trīs labas un vērtīgas pārbaudes spēles

foto: fiba.com

Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlase Izraēlā notiekošajā Eiropas čempionātā ir aizvadījusi trīs labas un vērtīgas pārbaudes spēles, pēc trim zaudējumiem teica komandas galvenais treneris .

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas basketbolisti pirmdien piedzīvoja trešo zaudējumu trīs mačos, jo Eiropas čempionāta grupu turnīra noslēdzošajā spēlē tā ar rezultātu 78:90 (22:17, 12:28, 21:21, 23:24) piedzīvoja zaudējumu Horvātijas vienaudžiem

“Pirmajā mačā bija labas divas ceturtdaļas, vakar – trīs, šodien – trīsarpus. Ar to vēl nepietika, lai uzvarētu, bet vēl nekas arī nav zaudēts. Trešdien cīņa turnīrā sāksies no jauna un vēsturei nebūs lielas nozīmes,” Latvijas Basketbola savienība (LBS) citē Zeida teikto.

“Būtībā esam aizvadījuši trīs labas un vērtīgas pārbaudes spēles ar spēcīgiem pretiniekiem. Redzējām savas kļūdas, sapratām, kas jāmaina. Piemēram, aizsardzībā iekrītam gan sliktas komunikācijas, gan taktisku kļūdu dēļ. Piedevām šajos mačos pārbaudījām dažādus aizsardzības veidus un varēja just, ka brīžiem kāds apjūk un aizmirst, kas darāms,” neslēpa Zeids.

Pirmdienas spēlē pret Horvātijas izlasi Latvija izmantoja astoņu spēlētāju rotāciju, taču tas nenozīmējot, ka nākamajā spēlē kādam, kurš netika laukumā, nebūs jāspēlē vismaz 20 minūtes.

“Visiem 12 vīriem jābūt gataviem iet laukumā un izdarīt to, ko prasīs komandas intereses un konkrētās spēles taktika,” uzsvēra Zeids. “Tuvākajā laikā uzzināsim savus pretiniekus astotdaļfinālā un sāksim mērķtiecīgi gatavoties, koncentrējoties uz konkrētu spēles plānu un tā izpildi. Neuzvaramu pretinieku šajā turnīrā nav.”

Ar trim zaudējumiem trīs spēlēs Latvija savā apakšgrupā palika pēdējā. Sagaidāms, ka tai astotdaļfinālā pretī stāsies D grupas spēcīgākā komanda, kas būs Lietuva vai Grieķija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par