“Zemgale” fināla atkārtojumā uzvar “Kurbadu”

10/10/2018 22:15
Kurbads - Zemgale/LLU, Sportazinas.com

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas vicečempione “Zemgale”/LLU trešdien regulārā čempionāta mačā savā laukumā pārspēja valsts čempioni “Kurbadu”.

“Zemgale”/LLU svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0).

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja mājinieku uzbrucējs Vladislavs Adeļsons, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Edgars Homjakovs panāca izlīdzinājumu. Piecas minūtes pirms otrā perioda beigām Māris Miezis atjaunoja Jelgavas komandas pārsvaru, bet pusotru minūti pirms finālsvilpes Artūrs Homjakovs raidīja ripu tukšos vārtos, panākdams 3:1.

Mājinieku vārtsargs Rihards Cimermanis šajā mačā atvairīja 42 no 43 pretinieku mestajām ripām.

Tikmēr “Lido” OHL pastarīšu duelī savā laukumā ar rezultātu 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) pārspēja “Liepāju”, izcīnot pirmo uzvaru sezonā.

“Lido” vienības labā vārtus guva Emils Masteiko, Ričards Kondrats, Bulats Gaļimovs, Everts Ozols un Patriks Ozols.

Kārlis Reinis Riba mājinieku vārtos atvairīja visas 36 pretinieku mestās ripas.

Kopvērtējuma līderpozīcijā ar 19 punktiem deviņās spēlēs ir “Prizma”, kam ar 17 punktiem septiņos mačo seko “Mogo”. Tālāk ar 15 punktiem seko “Kurbads”, 14 punkti ir “Zemgale”/LLU hokejistiem, 11 punktus iekrājusi “Rīga”, trīs punkti ir “Lido” komandai, bet divi – “Liepājai”.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.