“Zemgale/LLU” atspēlējas, taču neiztur spriedzi un piedzīvo kārtējo zaudējumu “Mestis” līgā

24/01/2023 21:24
Zemgale/LLU

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU otrdien Keurū piedzīvoja neveiksmi Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē. Jelgavas vienība ar 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) zaudēja Keurū “KeuPa”.

Septītajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Daniels Goršanovs, bet 14.minūtē vairākumā Jūso Heikile panāca 1:1. 43.minūtē Heikile guva savus otros vārtus mačā, bet 50.minūtē Ričards Bernhards vēlreiz panāca neizšķirtu. Uzvaras vārtus 71 sekundi vēlāk guva Kohei Sato.

Bernhardam šajā mačā divi (1+1) rezultativitātes punkti, bet mājiniekiem pa divām rezultatīvām piespēlēm Tomi Niku un Leo Ringa kontā. Ēriks Vītols sargāja viesu vārtos atvairīja 27 metienus, kamēr otrā laukuma galā Oskari Parviainens tika galā ar 16 metieniem. Trešdien komandas tiksies atkārtoti.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 23 punktiem 31 spēlē ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “KeuPa” ar 46 punktiem ir desmitā.