”Zemgale”/LLU gūst tikai vienus vārtus un piedzīvo zaudējumu “Mestis” līgā (VIDEO)

21/10/2022 21:10
Zemgale/LLU

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU piektdien Somijā “Mestis” līgas mačā cieta zaudējumu savā laukumā. Jelgavas komanda mājas spēlē ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Kokolas “Hermes”.

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Mika Herrala. Savukārt otrajā periodā, izmantojot vairākumu, neizšķirtu panāca Kristaps Roķis, kurš guva vārtus pēc Harija Branta un Gata Gricinska piespēlēm. Izšķirošajā trešdaļā Kokolas vienībai atkal izdevās pārņemt vadību, kad spēles 54.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Samu Koskenkorva.

“Zemgale”/LLU vārtus sargāja Ēriks Vītols, kurš tika galā ar 17 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Kristiāns Taminens atvairīja 38 ripas. Rīt abas komandas tiksies vēlreiz, bet pēc tam nākamnedēļ jelgavnieki aizvadīs vēl divas spēles savā laukumā pret Imatras “Kettera”. Pēc deviņām aizvadītām spēlēm Jelgavas komanda ar izcīnītiem 11 punktiem ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā. Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.