“Zemgale”/LLU hokejisti izcīna “sauso” uzvaru OHL mačā

22/11/2022 23:30
Zemgale/LLU

Iepriekšējās sezonas “Optibet” Hokeja līgas (OHL) čempione “Zemgale”/LLU otrdien izcīnīja uzvaru regulārā čempionāta mačā. Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 9:0 (2:0, 1:0, 6:0) pārspēja “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga” hokejistus.

Uzvarētājiem, spēlējot ar jauniešu sastāvu, pa diviem vārtiem guva Roberts Baranovskis un Deniss Vilmans, kuri, tāpat kā vienu precīzu metienu izdarījušais Reinards Dāvis Pētersons, maču noslēdza ar trīs punktiem. Vārtsargs Deivs Deivids Rolovs atvairīja visas 26 daugavpiliešu mestās ripas, kamēr paši mājinieki izdarīja vairāk nekā 70 metienu.

Tikmēr “Prizma” ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) guva virsroku pār Hokeja skolu “Rīga”. Raula Ozollapas gūtie vārti ļāva viesiem uzvarēt pirmo periodu ar 1:0, otrajā trešdaļā neizšķirtu panāca Dāvis Straupe, bet trešajā nogrieznī divas ripas viesu vārtos iemeta Elvis Kaimiņš un Kristaps Riekstiņš.

Tabulas galvgalī ar 36 punktiem 18 mačos atrodas “Mogo”/LSPA komanda, 29 punkti 19 cīņās ir Rīgas “Dinamo”, bet 26 punkti 15 spēlēs – “Zemgale”/LLU komandai. 18 mačos 17 punktus guvusi Hokeja skola “Rīga”, bet 14 punktus 16 cīņās – Rīgas “Prizma”. Tālāk seko ar 11 punktiem seko attiecīgi Elektrēnu “Energija”, Viļņas “Hockey Punks” un Kauņas “City”, bet divi punkti 17 spēlēs “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas – sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas. 2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.