“Zemgale”/LLU hokejisti “Mestis” līgas mačā piekāpjas pagarinājumā

04/02/2023 21:11
Zemgale/LLU

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU sestdien Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē piedzīvoja neveiksmi pagarinājumā. Jelgavnieki viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Ernesta Ošenieka pārstāvētajai Kokolas “Hermes”.

“Zemgale”/LLU izvirzījās vadībā otrās trešdaļas izskaņā, kad 38.minūtē pēc Gata Gricinska un Reinarda Pētersona piespēlēm vārtus guva Kristers Brauns. Mājiniekiem izdevās panākt neizšķirtu mazāk nekā piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, vairākumā vārtus gūstot Āpo Aholam. Savukārt pagarinājumā Kokolas hokejistiem vajadzēja tikai minūti un 24 sekundes, lai gūtu uzvaru nesošos vārtus, precīzam esot Oskari Kalajanniskam.

Rihards Cimmermanis “Zemgale”/LLU vārtos atvairīja 36 no 38 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Niklass Koko tika galā ar 24 metieniem. Dienu iepriekš Latvijas vienība pārspēja “Hermes” pēcspēles metienu sērijā, uzvarot ar rezultātu 4:3.

Jelgavas komanda ar 32 punktiem 38 spēlēs ieņem pirmspēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “Hermes” ar 65 punktiem 37 cīņās ir piektā. Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.