“Zemgale”/LLU hokejisti noraidījumiem bagātā mačā uzvar “Prizmu”

23/01/2018 21:56
zemgale, prizma, sportazinas

“Zemgale”/LLU komanda otrdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) mačā viesos ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) pārspēja Rīgas “Prizma” komandu, nodrošinot vietu izslēgšanas turnīrā.

Šajā mačā abas komandas kopā iekrāja 50 soda minūtes par 25 noteikumu pārkāpumiem, lai gan lielie disciplinārie sodi netika nopelnīti.

Jelgavas komandai šajā spēlē pietika ar pirmajā periodā diviem gūtiem vārtiem, kurus iemeta Vjačeslavs Minajevs un Reinis Švēdenbergs. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Ēriks Bisenieks vienus vārtus atguva, taču viesi nosargāja vadību un svinēja uzvaru.

Rihards Cimermanis “Zemgale”/LLU vārtos atvairīja 30 no 31 pretinieku mestās ripas, kamēr pretējā laukuma pusē Kārlis Zakrevskis tika galā ar 49 no 51 raidījuma.

Virslīgas kopvērtējumā vadībā ar 53 punktiem 23 cīņās atrodas “Mogo”, kamēr astoņi punkti mazāk ir “Liepāja”/”Optibet” vienībai. Savukārt trešajā vietā ar 44 punktiem atrodama valsts čempione “Kurbads”.

Aiz labāko trijnieka ar 39 punktiem 24 mačos ir “Zemgale”/LLU, “Rīgai” ir 18 punkti 23 spēlēs, bet “Prizma” savākusi 11 punktus.

“Rīga” teorētiski vēl var iegūt 39 punktus, bet savstarpējos mačos labāka bilance būs “Zemgale”/LLU vienībai, līdz ar to zināmas visas četras izslēgšanas turnīra dalībnieces.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.