“Zemgale”/LLU hokejisti piedzīvo vēl vienu zaudējumu “Mestis” līgā

03/03/2023 20:59
Zemgale/LLU

Jelgavas “Zemgale”/LLU piektdien cieta zaudējumu Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē. Jelgavnieki viesos ar rezultātu 2:5 (2:2, 0:2, 0:1) atzina Kajāni “Hokki” pārākumu.

Viesus 43.sekundē vadībā izvirzīja Ričards Bernhards, bet “Hokki” nepilnu astoņu minūšu laikā pārņēma vadību. Pirmā perioda 14.minūtē Bernhards panāca 2:2, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē pretinieki atgriezās priekšā un turpinājumā guva vēl divus bezatbildes vārtus.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti. Šonedēļ zemgalieši cīnījās arī ar Rovaniemi “Kiekko”, piedzīvojot zaudējumus ar 3:4 un 0:9. Jelgavas komanda ar 38 punktiem 45 spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “Hokki” ar 53 punktiem 46 cīņās ir 11.pozīcijā.

Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā. Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”.

Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.