“Zemgale”/LLU hokejistiem zaudējums “Mestis” līgas mačā

15/02/2023 21:19
Zemgale/LLU

Jelgavas “Zemgale”/LLU trešdien savā laukumā cieta zaudējumu Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē. Jelgavnieki savā laukumā ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Tamperes “KooVee”.

23.minūtē Ričards Bernhards vairākumā izvirzīja vadībā mājiniekus, bet neizšķirtu 26.minūtē panāca Verneri Metsenens. Trešajā periodā bija spēlētas vien desmit sekundes, kad viesiem vadību ar precīzu metienu panāca Oko Kangasniemi, kurš pusminūti pirms spēles beigām vairākumā ripu raidīja tukšos vārtos.

Rihards Cimermanis mājinieku vārtos atvairīja 18 no 20 pretinieku mestajām ripām, bet viesiem Samu Pakarinens no 30 metieniem netika galā ar vienu. Piektdien un sestdien Jelgavā viesosies Turku “TuTo” hokejisti.

Jelgavas komanda ar 35 punktiem 40 spēlēs ieņem pirmspēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “KooVee” ar 60 punktiem 41 cīņā ir septītā. Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.