“Zemgale/LLU” iemet divus vārtus 27 sekundēs un uzvar “Liepāju”

01/12/2021 20:47
Artis Ābols

“Optibet” hokeja līgas (OHL) vicečempione “Zemgale”/LLU trešdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta spēlē. Jelgavnieki izbraukumā ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) uzvarēja “Liepājas” vienību.

Jau trešajā minūtē ar 27 sekunžu intervālu viesiem vārtus guva Andrejs Zajacs un Rūdolfs Muraško. Otrajā periodā Dmitrijs Seļutins vairākumā vienus vārtus atguva, bet trešajā nogrieznī pa vēl divām ripām liepājnieku vārtos ieraidīja Aleksis Ostaņkovičs un Aleksandrs Novikovs.

Savukārt “Olimp”/”Venta 2002” mājinieku lomā ar rezultātu 8:2 (1:0, 3:1, 4:1) pārspēja Hokeja skolu “Rīga”. Mājinieku vienībā rezultatīvākais ar vieniem gūtajiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm bija Sandis Mežaraups, bet ar trīs rezultativitātes punktiem, gūstot vārtus un atdodot divas rezultatīvas piespēles, izcēlās Pauls Svars un Miķelis Rēdlihs. “Rīgas” labā abus vārtus guva Ēriks Mateiko.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 32 izcīnītiem punktiem 17 spēlēs ieņem “Mogo”/LSPA, bet otrajā vietā ar 29 punktiem 18 mačos ierindojas Jelgavas “Zemgale”/LLU. Labāko trijnieku noslēdz “Liepāja”, kas 16 spēlēs izcīnījusi 20 punktus. Ceturto vietu ieņem “Olimp”/”Venta 2002” ar 16 punktiem 13 spēlēs, bet piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi deviņus punktus 17 spēlēs. Sestajā vietā ar pieciem punktiem 14 mačos atrodas Rīgas “Prizma”, bet Daugavpils “Dinaburga” ir izcīnījusi divus punktus 13 aizvadītos mačos.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.