“Zemgale”/LLU līderu sekotāju duelī uzvar “Liepāju”

13/10/2021 21:28
Zemgale/LLU

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) līdervienības “Mogo”/LSPA sekotāju duelī trešdien uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.  Jelgavnieki viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) pārspēja “Liepāju” un pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā. Liepājniekiem līdz ar to pārtrūka septiņu uzvaru sērija.

Rezultāts 0:0 bija līdz pat mača 39.minūtei, kurā Miks Tumānovs izvirzīja viesus vadībā. Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē Toms Tiļļa panāca 1:1, bet perioda otrajā pusē nepilnu trīsarpus minūšu laikā tika gūti trīs vārti. Vispirms Roberts Jekimovs atguva viesiem vadību, pēc tam Dmitrijs Seļutins izlīdzināja rezultātu, bet Patriks Zabusovs četras minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 3:2 Jelgavas komandas labā.

OHL kopvērtējumā pirmo vietu ar deviņās spēlēs sakrātiem 17 punktiem ieņem “Mogo”/LSPA, bet tālāk ar 16 punktiem desmit mačos ir “Zemgale”/LLU, aiz kuras ar 14 punktiem deviņās cīņās ir “Liepāja”. Ceturtā ar astoņiem punktiem deviņos dueļos ir “Olimp”/”Venta 2002”, tālāk ir HS “Rīga” ar septiņiem punktiem deviņās spēlēs. Sestajā vietā ierindojas Rīgas “Prizma” ar trīs punktiem septiņās cīņās, bet pēdējo vietu ieņem Daugavpils “Dinaburga”, kas deviņos dueļos vēl nav spējusi izcīnīt punktus.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.