“Zemgale”/LLU neapstājas un arī otrajā pusfināla spēlē sarauj gabalos “Dinamo”

15/03/2023 22:07

Šovakar “Optibet” hokeja līgas (OHL) pusfinālā otro panākumu svinēja “Zemgale”/LLU komanda, kas savā laukumā ar 11:1 sagrāva Rīgas “Dinamo”, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Pirmajā trešdaļā mājinieku labā divus vārtus guva Ričards Rihards Fomins, bet pa reizei precīzi bija Ričards Bernhards, Pēteris Purmalis un Artūrs Karaša.

Otrā perioda ievadā Renārs Cipruss guva vienīgos “Dinamo” vārtus un atlikušajā spēles daļā “Zemgale”/LLU hokejistiem izdevās pārspēt viesu vārtsargu vēl sešas reizes, ripu pretinieku vārtos raidot Kasparam Ziemiņam, Dānielam Andersonam, Raineram Rulleram, Gustavam Milleram, Patrikam Seilim un Gustavam Krūmiņam.

Trīs rezultatīvas piespēles Jelgavas vienības rindās sakrāja Artūrs Homjakovs. Uzvarētāju vārtus sargāja Rihards Cimmermanis, kurš tika galā ar 13 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Rūdolfs Gusts Lazdiņš atvairīja 31 ripu un Ralfs Pilsētnieks, kurš nomainīja komandas biedru pēc astoņiem ielaistiem vārtiem, atvairīja vēl 24 pretinieku mestās ripas.