“Zemgale”/LLU neielaiž vārtus un uzvar OHL mačā

30/10/2021 22:46

Jelgavas “Zemgale”/LLU “Optibet” Hokeja līgas (OHL) uzvarā savā laukumā sestdien vārtsargs Rihards Cimermanis nosargāja savus vārtus neieņemtus. “Zemgale”/LLU savā laukumā ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) pārliecinoši uzvarēja Hokeja skolas “Rīga” (HS “Rīga”) komandu.

Zemgalieši spēles sākumā minūtes un 20 sekunžu laikā guva divus ātrus vārtus, ne mirkli neliekot šaubīties par uzvarētāju. Uzvaras vārti pēc nepilnām divām spēlētām minūtēm tika Kristapam Roķim, bet Cimermanis vārtos atvairīja visus 14 rīdzinieku raidījumus. Pa trim rezultativitātes punktiem mājinieku rindās sakrāja Patriks Zabusovs (1+2) un aizsargs Mārtiņš Porejs (0+3).

OHL turnīra tabulā pirmo vietu ar 11 spēlēs sakrātu 21 punktu ieņem “Mogo”/LSPA, bet tālāk ar 18 punktiem 12 mačos ir “Zemgale”/LLU, aiz kuras ar 14 punktiem desmit cīņās ierindojas “Liepāja”. Ceturtā ar 12 punktiem 11 dueļos ir “Olimp”/”Venta 2002”, tālāk ir HS “Rīga” ar septiņiem punktiem desmit spēlēs. Sestajā vietā ierindojas Rīgas “Prizma” ar trīs punktiem septiņās cīņās, bet pēdējo vietu ieņem Daugavpils “Dinaburga”, kas desmit dueļos vēl nav spējusi izcīnīt punktus.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.