“Zemgale”/LLU neizdodas otro dienu pēc kārtas uzvarēt “Mestis” līgā

26/11/2022 19:23
Zemgale/LLU

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU sestdien Somijas pēc spēka otrās līgas – “Mestis” – regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 4:6 (1:3, 1:3, 2:0) piekāpās “Kiekko-Vantaa” vienībai, kuru dienu iepriekš uzvarēja.

Latvijas komandas labā vārtus guva Kristaps Roķis, kura kontā arī divas rezultatīvas piespēles, Daniels Andersons, Gustavs Krūmiņš un Artūrs Karaša. Pretinieku rindās pie “hat-trick” tika Jāko Kūsisto. Viesu komanda pirmā izvirzījās vadībā jau sestajā minūtē, taču mazāk nekā minūti pēc tam Roķis panāca neizšķirtu, kam sekoja četras ripas Latvijas vienības vārtos.

Jelgavnieki guva otros vārtus vien 36.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Andersons, samazinot deficītu līdz trīs vārtiem. Nedaudz vairāk kā pēc divām minūtēm Kūsisto atjaunoja četru vārtu pārsvaru. Noslēdzošajā trešdaļā vēl vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Krūmiņš, bet 52.minūtē 4:6 panāca Karaša, kurš guva vārtus vairākumā, tomēr ar to bija par maz, lai jelgavnieki pacīnītos par uzvaru.

Piektdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē pie panākuma tika “Zemgale”/LLU hokejisti, kuri uzvarēja ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1). Jelgavas komanda ar izcīnītiem 16 punktiem 16 spēlēs ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “Kiekko-Vantaa” ar 38 punktiem 21 mačā atrodas trešajā pozīcijā.

Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā. Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.