“Zemgale/LLU” nenotur vadību un piedzīvo zaudējumu “Mestis” līgas spēlē

28/02/2023 21:34
Zemgale/LLU

Jelgavas “Zemgale”/LLU otrdien izbraukumā cieta zaudējumu Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē. Jelgavnieki ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:3) piekāpās Rovaniemi “Kiekko” (RoKi).

Kristaps Roķis 13 minūtē vairākumā izvirzīja jelgavniekus vadībā. 24.minūtē Heiki Hutunens vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet 33.minūtē Ričards Bernhards pēc Roķa piespēles vēlreiz vairākumā viesus izvirzīja vadībā ar 2:1.

79 sekunžu laikā trešās trešdaļas vidū mājinieki ar Santeri Peltolas un Hutunena metieniem panāca 3:2, bet 52.minūtē izlīdzinājumu panāca Kristers Brauns – 3:3. 54.minūtē un Mīka Tiihonens, kuram šajā mačā, tāpat kā Peltolam, arī rezultatīva piespēle, guva uzvaras vārtus – 4:3 mājinieku labā.

Rihards Cimermanis viesu vārtos atvairīja 36 no 40 pretinieku mestajām ripām, bet mājiniekiem Ētu Hīpie no 17 metieniem netvēra trīs.

Trešdien komandas tiksies atkārtoti. Jelgavas komanda ar 38 punktiem 43 spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “RoKi” ar 85 punktiem 45 cīņās ir trešā.