“Zemgale”/LLU noslēdz līgumu ar “Astarte-Nafta”

hokeja nūja un ripa, sportazinas.com
Hokeja nūja un ripa | Foto: Pixabay

Hokeja kluba “Zemgale”/LLU noslēdzis sadarbības līgumu ar SIA “Astarte-Nafta”, kas paredz finansiālu atbalstu hokeja attīstībai Jelgavā.

Lai arī “Astarte-Nafta” atbalstu hokejam Jelgavā sniegusi jau daudzus gadus, oficiāls sadarbības līgums noslēgts pirmo reizi, rakstīts kluba mājaslapā.

“Zemgale”/LLU direktors Aivars Zeltiņš neslēpj, ka pēdējos gados atbalstītāju piesaiste sporta jomā bijusi nedaudz sarežģītāka, jo pēc nodokļu reformas uzņēmumi vairs nesaņem nodokļu atlaides par ziedojumiem nevalstisko organizāciju sektoram. “Es augstu novērtēja līdzšinējo “Astarte-Nafta” atbalstu, un esmu gandarīts, ka mūsu sadarbība turpināsies jaunā līmenī,” Izteicās Zeltiņš.

“Astarte-Nafta” atzīst, ka ir gandarīta par iespēju ieguldīt savu artavu sporta attīstībā. “Hokejs Jelgavā nodrošināts, kā varētu teikt, pilnā ciklā, sākot no mazajiem hokejistiem un Virslīgas komandas līdz veterānu komandai, tādēļ ceram, ka mūsu atbalsts varētu palīdzēt šo sporta veidu stiprināt vēl vairāk, tiecoties uz jaunām uzvarām un sasniegumiem,” piebilst “Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.

Jau ziņots, ka “Zemgale”/LLU nākamsezon trenēs viens no Latvijas vadošajiem speciālistiem Artis Ābols.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par