“Zemgale/LLU” OHL pusfinālu sāk ar “Dinamo” izdemolēšanu

13/03/2023 21:47
Zemgale/LLU

Šovakar “Optibet” hokeja līgas (OHL) otrās pusfināla sērijas pirmajā spēlē “Zemgale/LLU” ar 7:0 sagrāva Rīgas “Dinamo”, izvirzoties vadībā ar 1-0. Serija notiks līdz četrām uzvarām.

Pirmajā trešdaļā rezultātu atklāja Haralds Slišāns, tomēr īsto murgu viesi piedzīvoja otrajā trešdaļā, kad “Zemgale/LLU” izdarīja 22 metienus pa vārtiem, bet “Dinamo” – tikai trīs. Vārtus gūstot Artūram Karašam, Ričardam Fominam un Raineram Rulleram, rezultāts kļuva 4:0.

Mājinieki dominanci turpināja arī noslēdzošajās 20 minūtēs, kad Pēteris Purmalis guva divus vārtus un panāca 6:0, savukārt punktu pielika Daniels Andersons, kurš mača pēdējā minūtē izcēlās mazākumā. Jāatzīmē, ka jelgavnieku vārtsargs Ēriks Vītols šajā “play-off” turnīrā vēl nav ielaidis vārtus, savu cietoksni nosargājot neskartu jau ceturtajā mačā pēc kārtas.

Rīgas komanda pirms šīs spēles saskarās ar sastāva problēmām, jo pieteikumā bija vien četri aizsargi.

Sērijas otrais mačs notiks 15. martā Jelgavā.