“Zemgale”/LLU parāda raksturu un izcīna otro uzvaru pēc kārtas “Mestis” līgā

11/03/2023 19:58
Zemgale/LLU

“Zemgale”/LLU sestdien Jelgavā svinēja otro uzvaru pēc kārtas Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē, divus vārtus uzvarētāju labā gūstot Ričardam Bernhardam. Jelgavnieki ar 6:3 (2:0, 1:1, 3:2) pieveica Keurū “KeuPa”.

Daniels Andersons sestajā minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 16.minūtē pārsvaru dubultoja Haralds Rauls Slišāns. Artūrs Karaša vairākumā 25.minūtē panāca 3:0, taču viesi 55.minūtē atspēlējās ar Rasmusa Heljanko vairākumā gūtiem vārtiem un vienādos sastāvos gūtajiem Jūso Heikiles un Heljanko vārtiem.

58.minūtē Ričards Bernhards guva savus 14.vārtus čempionātā, bet 59.minūtē izcēlās Ričards Fomins. Pusotru minūti pirms mača beigām savus otros vārtus spēlē guva Bernhards, raidot ripu tukšos vārtos.

Bernhards šajā spēlē sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus, bet pa divām rezultatīvām piespēlēm Gata Gricinska, Artūra Homjakova un Gustava Krūmiņa kontā. Vārtos Rihards Cimermanis atvairīja 41 metienu. Viesiem visu triju vārtu tapšanā piedalījās Heljanko (2+1).

Arī nākamās divas spēles “Zemgale”/LLU aizvadīs Jelgavā, pamatturnīru 16. un 17.martā noslēdzot ar cīņām ar Kajāni “Hokki”. Jelgavas komanda ar 48 punktiem 50 spēlēs ieņem 13.vietu 14 komandu konkurencē, bet “KeuPa” ar 76 punktiem ir septītā.