“Zemgale/LLU” parāda raksturu un pārtrauc četru zaudējumu sēriju “Mestis” līgā

11/10/2022 21:31
Zemgale/LLU

Jelgavas “Zemgale/LLU” šodien pārtrauca četru zaudējumu sēriju “Mestis” līgā, pēcspēles metienu sērijā pārspējot FPS ar 3:2.

Pēc pirmā perioda jelgavnieki bija iedzinējos ar 0:2. Rezultātu atklāja mājinieku uzbrucējs Mika Huhtasalo, bet pārsvaru vairākumā dubultoja Āpo Alapuranens. Viesi izlīdzinājumu panāca otrajā trešdaļā, kad precīzi bija divi Artūri – Karaša un Homjakovs.

Pamatlaika noslēdzošajās 20 minūtēs un arī papildlaikā vārti vairs netika gūti, savukārt pēcspēles bullīšos dominēja “Zemgale/LLU”, realizējot četrus no pieciem, kamēr pretinieki to paveica tikai divas reizes.

Rītdien jelgavniekiem paredzēts vēl viens mačs pret šo komandu, kas būs pēdējais komandai šajā sešu spēļu izbraukumā.