“Zemgale/LLU” pēc Znaroka vizītes piedzīvo fiasko pret “HS Rīgu”

20/10/2018 18:59

Latvijas “Optibet” hokeja līgā (OHL) pārsteidzošu neveiksmi piedzīvojusi vicečempione Jelgavas “Zemgale/LLU”, kas ar rezultātu 2:4 viesos atzina “HS Rīga” pārākumu.

Rīdzinieki jau līdz piektās minūtes ievadam bija panākuši divu vārtu handikapu (2:0), kas acī,redzami izsita jelgavniekus no sliedēm. Perioda otrajā daļā zemgalieši spēja atgriezties spēlē, pieredzējušajam Valentīnam Feoktistovam panākot 1:2.

Otrajā trešdaļā vienīgie, kas guva vārtus bija rīdzinieki (3:1), kamēr noslēdzošajās 20 minūtēs abas komandas apmainījās ar vienu vārtu guvumu, “Rīgai” izcīnot uzvaru un ar 17 punktiem iesoļojot play-off zonā, no tās izmetot “Kurbadu”.

Kā jau vēstījām, tad šonedēļ vienu divu stundu ilgu treniņu ar “Zemgales/LLU” komandu aizvadīja bijušais Latvijas un Krievijas izlašu galvenais treneris Oļegs Znaroks.

Citā spēlē Rīgas “Prizma” atspēlējās un trešajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus, neatstājot cerības “Liepājai” – 3:1.

Visbeidzot līdervienība “Mogo” svinēja savu astoto uzvaru pēc kārtas, viesos negaidīti smagā duelī ar 6:4 apspēlējot pēdējā vietā esošo “Lido”.