“Zemgale”/LLU piedzīvo neveiksmi “Mestis” līgas spēlē

07/03/2023 21:30
Zemgale/LLU

Jelgavas “Zemgale”/LLU otrdien Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē piedzīvoja neveiksmi. Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:3, 0:0) piekāpās Forsas FPS hokejistiem.

Pirmajā trešdaļā pēc spēlētām nepilnām deviņām minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Harijs Brants.  Otrajā periodā viesiem vajadzēja mazāk nekā trīs minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu, precīzam esot Veikam Kerjem, bet 35. spēles minūtē pēc Jonas Tala vārtiem mazākumā vadību pārņēma Forsas vienība.

Neilgi pēc tam Kristers Brauns guva vārtus vairākumā un panāca neizšķirtu, taču mazāk nekā piecas minūtes līdz trešdaļas beigām vienu vārtu pārsvaru viesu komandai atguva Konsta Keteli. Noslēdzošajā trešdaļā vārti vairs netika gūti, mājiniekiem atzīstot Forsas vienības pārākumu.

Jelgavas komandas vārtus sargāja Rihards Cimmermanis, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus, kamēr otrā laukuma galā Petruss Lintonens tika galā ar 29 ripām. Trešdien abas vienības tiksies vēl vienu reizi.

Jelgavas komanda ar 41 punktu 47 spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē, bet FPS 48 spēlēs izcīnījusi 43 punktiem un atrodas par divām pozīcijām augstāk. Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvada 52 spēles, 26 notiekot “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.