“Zemgale/LLU” savā laukumā zaudē “TuTo” vienībai

18/02/2023 19:56
Ričards Bernhards

Jelgavas “Zemgale”/LLU sestdien savā laukumā cieta zaudējumu Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē. Jelgavnieki ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Turku “TuTo”.

13.minūtē viesus vadībā izvirzīja Ēmeli Takala, bet 24.minūtē Artūrs Karaša rezultātu izlīdzināja. Tomēr jau 63 sekundes vēlāk pēc Pētera Purmaļa noraidījuma Turku hokejisti vairākumā panāca 2:1. 58.minūtē vēl vienus vārtus viesu labā guva Jespers Larinmā – 3:1.

Rihards Cimermanis mājinieku vārtos atvairīja 35 pretinieku mestās ripas, bet viesiem Emils Vuorio no 38 metieniem netika galā ar vienu.

Piektdien ar 3:0 uzvarēja mājinieki. Nākamās spēles jelgavnieki 28.februārī un 1.martā aizvadīs izbraukumā, tiekoties ar Rovaniemi “Kiekko” (RoKi).

Jelgavas komanda ar 38 punktiem 42 spēlēs ieņem pirmspēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “TuTo” ar 55 punktiem 41 cīņā ir desmitā. Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.